En fazla iki dönem başkanlık yaparım

AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever, başkan olduğu taktirde en fazla iki dönem görevde kalacağını ve Mersin'e müthiş hizmetler getireceğini söyledi

Giriş Tarihi: 2.2.2014
Yaklaşan yerel seçim öncesi seçim hazırlıklarına devam eden AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever, AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, Yenişehir Belediye Başkan adayı Gönül Dilmenli ve Tarsus Belediye Başkan adayı Hakkı Meniz Gaziantep'e giderek Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey'i ziyaret etti.

SES GETİRECEK PROJELER

AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever, seçildiği takdirde en fazla iki dönem başkanlık yapacağını belirterek, "Sayın Başkanımız Asım Güzelbey, zirvede olmasına ve Başbakanımızın ısrarına rağmen iki dönemde bitirdi başkanlığını. Bu süre içinde müthiş hizmetler yaptı. Ben de aynı yolu izleyip iki dönemde Mersin'e ses getirecek projeler kazandıracağım" dedi.

HAYALLERİN ÖTESİNDE

Mersin'i de hayallerin ötesinde bir kent yapmaya hazırlandıklarını aktaran Sever, seçildiği taktirde, trafik sorununu çözmek için Mersin'de hafif raylı sistem projesini hayata geçireceğini aktardı. Benzer projenin Gaziantep'te olduğunu hatırlatan Sever, tramvayı yakından inceledi. Başkan Asım Güzelbey, Mersin'den gelen misafirlerine kenti gezdirdi, çalışmalarını anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En fazla iki dönem başkanlık yaparım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN