MHP'li Aslan: Lütfi Savaş boşuna kendini kandırıyor

Giriş Tarihi: 5.2.2014

Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a yüklenen Mete Aslan, "Antakya'ya ne verdin ki, şimdi çıkıp Hatay'ın geneline hizmetten bahsediyorsun" dedi

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan, seçim çalışmalarını yoğun tempo ile sürdürüyor. Antakya'ya verdiği hizmetleri referans gösteren Belediye Başkanı Lütfi Savaş'a yüklenen Mete Aslan, "AK Parti'den istifa edip CHP saflarına katılan ve CHP'nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Lütfi Savaş halkı değil resmen kendini kandırıyor. Çünkü halkı kandıramaz. Yaptıkları ortada. Sadece yollardaki düzensizlik vatandaşı isyan noktasına getirdi" dedi.

YAPILANLAR ORTADA

Kırıkhan'da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan MHP adayı Mete Aslan'a MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, Kırıkhan Belediye Başkan adayı Mehmet Ahrazoğlu ile MHP Kırıkhan ilçe yönetimi de iştirak etti. Gösterilen sevgi nedeniyle miting alanına gitmekte zorlanan Mete Aslan, "Halen Antakya Belediye Başkanlığı yapan Lütfi Savaş'ı izliyorum. Gittiği her yerde Antakya için verdiği hizmetlerden bahsediyor. Yahu her şey ortada. Antakya'ya ne verdin ki, Hatay'ın tamamına vereceksin. Gidip soralım halka, herkes yaka silkiyor belediyeden" diye konuştu.

MHP BELEDİYECİLİĞİ
Konuşması sık sık "Büyük başkan" sloganları ile kesilen Mete Aslan Kırıkhan'da bugüne kadar yapılmayan yatırımların birileri tarafından projelendirilip vaat haline getirildiğini savunarak şöyle dedi: Seçim süreci yaklaşınca herkes bugüne kadar yapılmamış hizmetleri yapacağız diye ortaya çıkıyor. Bugüne kadar aklınız neredeydi? Seçim süreci yaklaştı projeler havada uçuşuyor. Halkımız artık kanmıyor boş sözlere. Bu halk gerçek icraat istiyor. Bunu da yapacak olan biziz. Geçmişte yaptığımız ortada. Artık MHP belediyeciliğinin zamanı geldi. 30 Mart'ta bunların hepsini sandığa gömelim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'li Aslan: Lütfi Savaş boşuna kendini kandırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN