Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana'ya katkı ortak paydamız

Giriş Tarihi: 7.2.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), Adana Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Cengiz Zeybek'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarete Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Genel Sekreter Kazım Tosun, Sayman Hakan Burç, Yönetim Kurulu üyeleri Efsun Erkemen ve Rafet Milli katıldı. Yönetim Kurulu, dernek tarihçesi ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, üye işadamları ve Adana için çalıştıklarını, Adana'nın tanıtımı, ekonomisinin canlanması, yatırımların gelmesi için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

"BEN DE ADANALIYIM"
Adanalı olduğunu, memleketinde görev yapmanın kendisini ayrıca heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini bildiren Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de, Adana'nın güven ve huzuru için çalışacağını, sivil toplum örgütlerinin ve halkın desteğiyle daha huzurlu bir Adana, daha mutlu Adanalıların sağlanacağını söyledi. Hizmette ortak paydanın Adana'ya katkı olduğunu ifade eden Zeybek, "Adana'ya katkı koymaya çalışanlara yardımcı olmak, yanlarında yer almak bizi mutlu eder" dedi.

TOPLANTIYA DAVET ETTİ
Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, Zeybek'i, 25 Şubat'ta yapılacak Londra'nın efsane Belediye Başkanı Ken Livingstone ile Dubai'nin gelişiminde, bugüne gelmesinde büyük rolü bulunan Saeed Al Muntafiq'in katılacağı toplantıya da davet etti. Emniyet Müdürü Zeybek, Çukurova GİAD ekibini yaptığı çalışmalar nedeniyle kutladı, programa katılmak istediğini bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'ya katkı ortak paydamız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN