ADS sevgisi

Adana'da Vedat Baş, Cumali Kuru ve Uğur Akdağ yönetiminde kurulan ADS Futbol Okulu geleceğin yıldızlarını eğitiyor

Giriş Tarihi: 7.2.2014
Adana'nın Seyhan ilçesi hizmete geçen ADS Futbol Okulu çalışmalarını Egemen Çağdaş Halı Saha'da sürdürüyor. Antrenörler Vedat Baş, Cumali Kuru ve Uğur Akdağ geleceğin futbolcularını yetiştirmek için kolları sıvadı. Antrenörler Baş, Kuru ve Akdağ, haftanın üç günü sahaya çıktıklarını belirterek, "Çocuklarımızı gerek ahlaki gerek sosyal gerekse sportif açıdan hayata hazırlıyoruz" dedi.

HEDEF TÜRK FUTBOLU
Kendilerine saha konusunda destek olan İbrahim Kuru ve Mahmut Şen'e teşekkür eden genç teknik adamlar, "ADS Futbol Okulu aile çatısı altında hizmet veriyor. Kadromuzda çok yetenekli çocuklarımız var. Bunlara futbolu temel bilgilerle öğretip, Adana ve Türk futboluna kazandırmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştular.

KALECİ OKULU DA VAR
Vedat Baş, Cumali Kurulu ve Uğur Akdağ üçlüsü, ADS Futbol Okulu'nda 6-16 yaş arası çocukların olduğunu belirterek, "Okulumuzda kaleci eğitimi de verilmektedir. Çalışmalarımız disiplinli ve düzenli şekilde devam etmektedir. Sporcuların aileleri müthiş bir ilgi gösteriyor. Bu ilgi ve alaka bizleri de ateşliyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ADS sevgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN