Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakandan prim fiyatları talebi

Giriş Tarihi: 8.2.2014
Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Behçet Homurlu, 2. Başkan Mutlu Doğru, Genel Sekreter Oana Çorat ile Yönetim Kurulu üyeleri Avni Özşahin ve Mehmet Özler, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in yanı sıra Tarım Reformları Genel Müdürü Gürsel Küsek'i ve Hayvancılık Genel Müdürü Mustafa Kayhan'ı da makamında ziyaret etti.

PRİM FİYATLARI AÇIKLANMALI
Çiftçiler Birliği Başkanı Behçet Homurlu, heyeti son derece sıcak ve samimi karşılayan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e tarım konusunda çiftçilere verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Çiftçiler Birliği Başkanı Homurlu, Bakan Eker'le yaptığı görüşmede üreticilerin 2014 yılı ekim programını belirleyebilmesi için ürün bazında prim fiyatlarının açıklanmasının uygun olacağını vurguladı.

MUTLU HABERLER

Tarım Reformları Genel Müdürü Gürsel Küsek, kendisini ziyarete gelen Adana heyetine çiftçilerin yüzünü güldürecek açıklamalarda bulundu. Küsek, "Bir yıl içerisinde iklim, toprak ve hava koşullarını bin 200 lokasyonda kaydedecek alt yapı hazırlandı ve çiftçilerimiz iklim koşulları ile verim ilişkisini ortaya çıkarabilecekler. Ayrıca ileride çok yıllık envanter verilerine de ulaşılabilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakandan prim fiyatları talebi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN