Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova'da ne yap boz olacak, ne de betonlaşma

Giriş Tarihi: 9.2.2014
Çukurova Üniversitesi hocaları Mustafa Gündüz, Nafi Baytorun, Hatice Korkmaz Güvenmez, Osman Aslan, Muzaffer Tekin, Ömer Aslantaş, Bekir Özçelik, Kadir Aydın, Bülent Çukurova, Cenap Türkeri ve ÇÜMED Başkanı Cengiz Kurt'la bir araya gelen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, "Bilim insanları, sanatçılar, ziraatçılar, sivil toplum örgütleri ve mühendislerden bir Danışma Meclisi oluşturacağız. Bu meclise lütfen sizler de katılın" dedi.

SIRÇA KÖŞKTE

Akademisyenlerin çeşitli konularda, özellikle de "belediye başkanının seçildikten sonra toplumla bağını koparma" anlamındaki yaklaşımına yönelik eleştirilerine hak veren CHP Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, "Söz verip yapmayan, vaatlerini unutan siyasetçiler yüzünden toplumda siyasetçilere karşı olumsuz bir algı ve tepki var. Bu algının değişmesi şart. Seçildikten sonra sırça köşküne çekilen bir başkan olmayacağım" dedi.

SÖK-TAK İCRAATINDAN
"Kaldırımlar ve yollar çok çabuk bozuluyor-yapılıyor" biçimindeki yakınmaya da hak veren Soner Çetin, "Bir yıl içerisinde birkaç kez kaldırım değişebilir mi? Hayır değişemez ama Adana'da oldu bunlar. Yollar kazıldı tekrar kapatıldı, sonra tekrar açıldı yine kapatıldı. Müthiş bir israf bu. Sök-tak, yap-boz belediyeciliği ile göz boyadılar ama makyaj sıkı bir yağmur sonrası bozuldu. Biz garanti süreli işler yaptıracağız, ihaleye de şart koyacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova'da ne yap boz olacak, ne de betonlaşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN