Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İletişimcilerin diploma sevinci

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) İletişim Fakültesi Güz Dönemi diploma töreni coşkulu geçti

Giriş Tarihi: 12.2.2014
Yakın Doğu Üniversitesi'nde diploma sevinci yaşandı. YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Bektaş, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Orhan Çiftçi, öğretim üyeleri ve mezun öğrencilerle ailelerinin katıldığı tören renkli geçti. Rektör Yardımcısı Şenol Bektaş, "Gözlerinizden geleceğe umutla baktığınızı görüyorum. Doğruluk ve dürüstlük yolundan ayrılmadığınız müddetçe sabrın sonu her zaman selamettir ve başarıdır" dedi.

FAKÜLTEYİ ANLATTI
İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Çiftçi, fakültenin başarılarından söz etti ve 2012'de yeşil kamera kısa film yarışmasından KKTC'ye ilk ödülü getiren fakülte olduklarını belirterek, "Afiş tasarım yarışmasında ve birçok kısa film dalında ödül aldık" dedi.

GÜNSEL KIRIM'DA
Öte yandan YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel Kırım Tatar Meclisi Kıdemli Başkanı Mustafa Cemil Kırımoğlu ve Kırım Tatar Meclisi Başkanı Rıfat Cubarov'un davetlisi olarak Kırım'ın başkenti Simferopol'a gitti. Günsel'e, Kırım gençlerinin eğitimindeki katkılarından dolayı Kırım Tatar Meclisi'nin en yüksek ödülü Şeref madalyası takdim edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İletişimcilerin diploma sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN