Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İskenderun'un gururu Gelişim Hastanesi

Giriş Tarihi: 17.2.2014
Bölgenin artan nüfusu ve yükselen yatırımlardan kaynaklanan sağlık sorunlarının çeşitlenmesi nedeniyle ihtiyaçları karşılamak için sürekli yatırım yapan Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, her geçen gün kalitesini ve şifa dağıttığı insan sayısını artırıyor. Kalp ve damar cerrahisi ve onkoloji başta olmak üzere birçok bölümün bulunduğu Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, bölgenin önemli sağlık üslerinden biri olarak hizmet veriyor.

SADECE 5 HASTANEDE VAR

Türkiye'de sadece 5 hastanede bulunan 384 kesit bilgisayarlı tomografi cihazını 2013'ün eylül ayında radyoloji ünitesine dâhil eden hastane, 5 saniye gibi kısa bir sürede yüzde 100 doğruluk oranıyla koroner anjiyo hizmetiyle Hatay'da ilk ve tek olma özelliğine sahip. Varisli ve kilolu hastaların çok sık karşılaştığı, halk arasında derin ventrombozu olarak bilinen ve yılda 250 bin hastada görülen toplar damar tıkanıklığı tedavisi de hastanede, hiçbir kesme işlemi olmadan, kapalı sistemle damar açma operasyonuyla yapılıyor.

UZMAN ELLERDEN GÜZELLİK
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi'nin bir başka önemli birimi ise Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümü. Bu bölümde Op. Dr. L. Tugay Seküçoğlu ve ekibi, İskenderunlular ve bölge halkına yüksek kalitede hizmet sunuyor. Güçlü idari kadrosu, aile kavramını özümsemiş sağlık personeli ve takım arkadaşlarıyla dikkat çeken hastanenin yöneticileri, gelişme ve büyümelerini sürdüreceklerini, bölgenin sağlık kalitesine katkıda bulunmaya devam edeceklerini söylüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun'un gururu Gelişim Hastanesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN