Müzikle geçen 38 yıl ödüllendirildi

Seyhan Soroptimist Kulübü, Türk Sanat ve Türk Halk Müziği'nin gelişmesine katkı sağlayan sanatçıya teşekkür plaketi sundu

Giriş Tarihi: 17.2.2014
Seyhan Soroptimist Kulübü, Adana Müzik Merkezi'nin kurucu ortağı Faik Kasapoğlu'na 38 yılını doldurduğu meslek hayatında Adana'ya ve kulübe verdiği katkılardan dolayı teşekkür plaketi sundu. 2011 yılında kurulan Seyhan Soroptimist Kulübü, kısa sürede Çukurova Kalkınma Ajansı ve SODES destekleri ile çok büyük iki proje gerçekleştirdi.

PROJELERDE BULUŞULDU
'Mesleğim Umudum' projesi kapsamında engelli kadınların ve genç kızların meslek edinmelerinin yanı sıra toplumla entegrasyonlarını ve sosyalleşmelerini sağlamak isteyen kulüp, Faik Kasapoğlu ve Adana Müzik Merkezi'nin katkıları ile bu yönde muhteşem bir konser düzenledi. Engelli genç kızların ve kadınların en ön sıralarda dinlediği konserde büyük bir mutluluk yaşanmıştı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Adana Hilton Otel'de düzenlenen toplantıda kulübün Kurucu Başkanı Duygu Sezginer ve Dönem Başkanı Açelya Milli Ulular, Kasapoğlu'na birlikte verdikleri plaket sonrası duygu dolu anlar yaşandı. Ulular, birçok dernek üyesinin de sevgili Faik öğretmeni olan Faik Kasapoğlu'na bir toplum gönüllüsü olarak bitmek bilmez enerjisi için teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müzikle geçen 38 yıl ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN