Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanıtım coşkusu

Giriş Tarihi: 17.2.2014
Şanlıurfa GAP Arena Spor Salonu, AK Parti Şanlıurfa belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısına ev sahipliği yaptı. Kendisine gösterilen ilgi karşısında büyük bir heyecan yaşayan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, "Urfalıların hizmetkarlığına talibim" dedi. Tanıtım toplantısına adayların yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ahmet Düşünür, parti yöneticileri ve yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

YENİ BİR SAYFA

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletle beraber yeni bir altın sayfa açmak için seçime hazırlandıklarını belirtti. Güvenç, "12 yıldır olduğu gibi hiç şüphemiz yok bu seçimde de AK Partimiz mahallelerde, köylerde, sokaklarda, fakirimizle, fukaramızla, bacılarımızla, muhtarlarımızla kısacası halkımızla buluşacak ve yeni bir altın sayfayı Türkiye'ye ve dünyaya gösterecek. Dünyaya göstereceğimiz şey, 'Tayyip Erdoğan burada, Viranşehir burada, Siverek burada, millet burada' mesajıdır" şeklinde konuştu.

MİLLETİMİZ KIYMET BİLİYOR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de konuşmasında 30 Mart seçimlerinin çok büyük önem kazandığını söyledi. AK Parti Hükümeti'nin yaptığı çalışmalarla Türkiye'yi önemli bir konuma getirdiğini anlatan Çelik, yerel seçimlerde herkesin bu bilinçle sandığa gitmesi gerektiğini ifade etti. Çelik, şunları kaydetti: "Türkiye, geçmiş yıllara baktığınız zaman hayal edemeyeceği imkan ve noktalara taşındı. Bunun kıymetini milletimiz biliyor. AK kadrolara daha da büyük güç yüklemeye devam ediyor, eski Türkiye'ye dönmek istemiyor. AK kadrolar eski Türkiye'yi geride bırakmak ve bir daha anmamak için bugüne kadar üzerine düşen görevi yaptı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanıtım coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN