Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çok çalışkan bir belediye olacağız

MHP Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan, toplumun her kesimini kucaklayan bir anlayışla belediye yönetimine talip olduğunu belirterek, "Seyhan'da huzur olacak" dedi

Giriş Tarihi: 22.2.2014
Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan, kendinden çok emin biçimde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gittiği her yerde barış ve kardeşlikten dem vuran ve toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yönetim modeli sergileyeceklerini söyleyen Abdullah Çalışkan, "Seyhan'da huzur, mutluluk, birlik ve beraberlik rüzgarları esecek" dedi.

GÖREVE HAZIRIZ

SABAH Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu'na seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Abdullah Çalışkan, "Seyhan'da sosyal sorunların çözümü için sosyal barışı tesis etmek zorundayız. Bunun için biz göreve hazırız. Eğer değerli halkımız bize bu yüce görevi verirse kendileriyle birlikte bu güzel ilçeyi bütün sorunlarından arınmış bir yaşam kentine dönüştürmenin sözünü veriyoruz" diye konuştu.

EŞİT HİZMET MANTIĞI
Seyhan'ın farklı bir yapıdan oluştuğunu, farklı kültürden insanların yaşadığını vurgulayan Çalışkan, "Hepsi bizim kardeşimiz. Biz belediyeciliği herkese eşit hizmet gitmesi mantığı ile yapacağız. Seçim startını verirken üç sembol değerde kabirleri ziyaret ederek dua ettik. Bu duayı seçim yatırımı olarak değil farklı değerlere olan saygımızdan yaptık. Seyhan'da herkesin birbirine saygı duyduğu bir kent yaratacağız. Allah bizi doğru bildiğimiz yoldan şaşırmasın" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çok çalışkan bir belediye olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN