Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çetinkaya'da 24 yıl sevinci

Çetinkaya A.Ş. Kuruköprü Mağazası 24'üncü hizmet yılını kutladı

Giriş Tarihi: 23.2.2014
Adana Kuruköprü'de 18 Şubat 1991 tarihinde, o dönem Türkiye'nin en büyük AVM'sini açarak hizmete başlayan Çetinkaya Mağazası her yıl geleneksel hale getirdiği Şubat ayı yıldönümü kutlamalarını, bu yıl da kendi bünyesinde bulunan tüm personellerin müşterilerinin katılımıyla etkinliklerle gerçekleştirdi. Çok sayıda personelin katıldığı kutlama samimi bir havada geçti.

EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞTIK
Çetinkaya Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Çetinkaya kutlamadaki konuşmasında kaliteyi en uygun fiyatta satmada lider olma yolunda hizmet verme anlayışıyla 57 yıl önce de Adana'da Türkiye'nin en büyük AVM'sini açarak hizmetten ve kaliteden ödün vermeden bugüne kadar Türkiye için en iyisini yapmaya çalıştıklarını vurguladı.

HİÇ YALNIZ KALMADIK
Çetinkaya, "Adana'da o yıllarda kendimizi hiç yalnız hissetmedik. Vatandaşların tüm ihtiyaçlarının bir çatı altında karşılandığı bu hizmet sektöründe 24'üncü yılımızı sizlerle büyük bir mutlulukla kutlamaktayız. Çetinkaya, mağazacılıkta ve tekstilde bir markadır. Marka olmada en büyük katkı elbette ki çalışanlarımıza ve müşterilerimize aittir bu vesile ile Türkiye genelinde emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çetinkaya'da 24 yıl sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN