Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aslan: Halkımız hizmet bekliyor

Hatay halkının MHP'li bir belediye yönetimine hasret kaldığını belirten Mete Aslan, "Halkımız yalanlara kulak asmayacak, gerçekleri konuşana oyunu verecek" dedi

Giriş Tarihi: 25.2.2014
MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan, yaklaşan 30 Mart yerel seçimleri öncesi ilçe ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Reyhanlı ilçesinde büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Mete Aslan'a MHP Reyhanlı Belediye Başkan adayı Nihat Kılıç, MHP Reyhanlı İlçe Başkanı Gökhan Açıkgöz ile çok sayıda partili eşlik etti.

PROJELER HAVADA UÇUŞUYOR

Konuşmaları 'Büyük Başkan, Efsane Başkan' diye kesilen Mete Aslan, Reyhanlı'da bugüne kadar yapılmayan yatırımların seçim sürecinde birileri tarafından projelendirilip vaat haline getirildiğini savundu. Aslan, "Reyhanlı'ya bugüne kadar ne yapıldı. Seçim süreci yaklaşınca halka nasıl vaatler veririz diye projeler havada uçuşuyor. Bakın, 11 yılda Reyhanlı'ya hizmet konusunda tek bir adım bile atmayanlar şimdi projelerden bahsediyorlar. Halkımız her şeyin farkında. Gereken cevabı da sandıkta verecek. MHP ile bu ülkeye hizmetin nasıl edildiğini göstermenin vakti geldi. Bir de sürekli iktidarı arkamıza alalım diyorlar. Hükümet hepimizin hükümeti değil mi? Ben demokratik hakkımı başka bir partiden yana kullanınca hizmetten yoksun mu kalacağım? İnanmayın bunlara" dedi.

HALKA, HAKKA HİZMET

Tek bir projesi olduğunu, bunun da hakka ve halka hizmet olduğunu söyleyen Aslan; "Bakın ben gittiğim her yerde şu benim projem bu benim projem demiyorum. 15 yıl boyunca İskenderun'da belediye başkanlığı yaptım. Ben iktidarın gücü ile hizmet yapmadım. Uzman kadromuz ile İskenderun'un mimarı olduk. Bugün bu kadro ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına talibim. Ben bu ilçeye şu kadar hizmet gelecek diğer ilçeye de bu kadar hizmet gelecek demiyorum. Hatay'da tüm ilçelere eşit düzeyde hizmet gelecek. Belediyecilik benim işim. Hatay'da belediyecilik hizmetleri için oylarınıza talibim" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aslan: Halkımız hizmet bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN