Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1930 rüzgârı Adana'da esti

Adana'da düzenlenen gecede kadınlar baştan aşağı 1930'lu yılların kıyafetlerini tasarlayıp dönemin makyajlarını yaparak güzel bir gecenin altına imza attı

Giriş Tarihi: 28.2.2014
Adana İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Konfederasyonu (BPW) unutulmaz bir geceye imza attı. FederasyonBaşkanı Ayça Katlav tarafından Seyhan Oteli'nde düzenlenen buluşmada 1930'lu yıllardaki kadınları yansıtan konuklar objektiflere güzel görüntüler yansıttı. Kostümlerden makyaja, aksesuarlardan ayakkabılara kadar 1930'lu yıllara dönen konuklar, adeta zaman yolculuğuna çıkarak eğlenceli bir geceye imza attı.

AYNI AMAÇ
Tüm dünyadaki kadınları bir aya getiren ve dünyadaki etkinliği çok güçlü organizasyonlardan biri olan, BPW Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu'nun bir parçası olarak Adana'daki iş kadınlarını çok farklı bir konseptle bir araya getirdiklerini söyleyen Katlav, "Farklı dilleri konuşan, farklı ülkelerde yaşayan ve farklı gelenek ve görenekleri olan üyeleri olmasına rağmen tüm dünyadaki BPW'ler olarak hepimiz aynı amacı paylaşmaktayız. Tarihe bir yolculuk yaptık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1930 rüzgârı Adana'da esti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN