Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşimiz hizmet gücümüz millet.

Giriş Tarihi: 28.2.2014
AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Hassa ilçesi seçim bürosunun açılışını yaptı. Seçim bürosu açılışının yanı sıra bir dizi ziyaretlerde bulunan Ergin, Küreci, Ardıçlı, Demrek, Yuvalı, Akkülek, Mazmanlı süt toplama merkezi açılışı ve Hassa ilçesi kanalizasyon ve su şebekesi temel atma törenlerine katılım göstererek vatandaşlarla birlikte oldu.

"ADIMLAR ATTIK"
Hassa ilçesi Küreci, Ardıçlı, Demrek, Yuvalı, Akkülek ve Mazmanlı'da vatandaşlarla bir araya gelen Sadullah Ergin, şöyle konuştu; "AK Parti hizmet partisidir. Milletine hizmet sunan bir partinin mensubuyum. 11 yıldır hizmet siyaseti yaptık. Memleketimizin dizine derman geldi. Yapımı tamamlanan duble yollar, göletler, dere ıslahları, parke taşlar, su depoları, Hassa ilçesinde yaşamı daha da kolaylaştırmaya yardımcı olmuş. Bu yörelerin kalkınması için büyük adımlar attık."

SANDIKTA VEKALET

Ergin şöyle devam etti: "Sandıkta bizlere bir vekalet verdiniz. Bu vekalette Ankara'dan hizmet istediniz. Bizler de bu isteği anında yerine getirmek üzere Hassa ilçesinin, beldelerinin ve köylerinin ihtiyaçlarını karşılama yolunu seçtik. Hizmet üstüne hizmet sunmaya başladık. Ve önümüzdeki süreçte Hassa'ya Hatay'ın en büyük yatırımını yapmak üzere proje ihalesi yapılan Amanos Tüneli, yalnızca bu bölgeye değil, bütün Hatay'a ve hatta komşu illere hizmet sunacaktır."
Hassa'da seçim bürosunun açılışını yapan AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, "Bizim işimiz halka hizmet, gücümüz millet" dedi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşimiz hizmet gücümüz millet.
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN