Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hizmetler aktı Adana hep baktı

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, yıllarca çevre illere hizmet akarken Adana'nın yanlış yönetim nedeniyle pay alamadığını söyledi

Giriş Tarihi: 1.3.2014
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ve AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman ile birlikte ilçenin köy ve mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Torun, "Hükümetimiz öncülüğünde çevre illerimize hizmetler aktı, Adana sadece baktı. 30 Mart'ta, Adana'nın hizmet ve yatırımlarla buluşmasını yıllardır engelleyenleri siz de oylarınızla engelleyeceksiniz. Adana'yı yepyeni ve parlak bir geleceğe taşıyacaksınız" dedi.

BECERİKSİZLİK VE İHANET

Torun, Adana'nın hak ettiği hizmetlerle buluşmasındaki en önemli engelin "Büyükşehir Belediyesi'nin 30 yıldır kavgacı, kentini değil sadece kendini düşünen zihniyetle yönetilmesi" olduğunu vurguladı. Abdullah Torun, "Kentlerini AK belediyecilik anlayışı ile yöneten komşu illerimizdeki Büyükşehir Belediyeleri şehirlerine çağ atlatırken, kavgaların ve kısır çekişmelerin esiri olan Adana'mız, Büyükşehir Belediyesi'nin yapması gereken yatırım ve hizmetlerden maalesef nasibini alamadı. Bu 30 Mart'ta bizimle son bulacak. Beceriksizlik ve ihanet, Adana'nın kaderi olamaz" diye konuştu.

ENGELLEMEK İSTEDİLER

Torun, "Tüm engellemeler karşısında yılmayıp, saçlarımızı ağartma pahasına yapımı için büyük emek ve mücadele verdiğimiz TOKİ Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, günde 9 bin hastaya poliklinik hizmeti veriyor. Günde 9 bin hastaya poliklinik hizmeti veren hastane neden engellenmek istenir? Adanalıya yazık değil mi? Bu hastane, 30 Mart'ta yapılacak seçimlerde Adana'ya hizmetleri engelleyen, Ankara'daki bürokratlara savaş açan zihniyeti yerle bir edecek olan halkımızın iradesinin en güçlü simgesi olacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmetler aktı Adana hep baktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN