Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MELİH ABİ :Su seviyesi çok düştü güzellik kayboldu

Giriş Tarihi: 3.3.2014
ADana'dan bize elektronik posta gönderen okurumuz Gökhan Gülşin, Eski Baraj'da su seviyesinin çok düşük olduğunu dile getirdi ve "Hafta sonları o bölgede sabah yürüyüşü yaparken, hem muhteşem manzarasını izliyor, hem de bol bol oksijen depoluyorduk. Fakat güzellik şu anda yok olmuş durumda. Benim bir türlü anlayamadığım şey insanlar neden yaşadıkları yerlerdeki güzellikleri yok ederler? Hiç kimse kuraklık var masalı anlatmasın. Adana'da hiçbir zaman su sorunu yaşanmaz. Eğer ki biz şehrimize yabancı ziyaretçiler çekmek istiyorsak, gezilecek ve görülecek güzelliklerini artırmalıyız. DSİ Bölge Müdürü'nden ricam Eski Barajdaki su seviyesinin tekrar normale çıkarılması. Adana'mız zaten böyle güzelliklerinin değerini bilemediği için hak ettiği yerlere bir türlü gelemiyor" dedi. Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım çözüm buluruz.

OTOPARK DAHA DÜZENLİ OLABİLİR
Adana'nın Yüreğir ilçesinden bir şikayet aldım. Okurumuz araç muayene istasyonu otoparkı ile ilgili sıkıntısını dile getirmiş. Diyor ki; Fotoğrafta görülen yer Yüreğir'de araç muayene istasyonuna ait park yeri. İnsanlar sıra beklerken burada duruyorlar. Araç muayene istasyonu gerek işleyiş gerekse disiplin olarak gayet iyi çalışmalar yapıyor. İnsanlar sorun yaşamadan araçlarını muayeneden geçiriyor. Fakat otopark yakışmıyor. Kullanışlı bile değil. Böylesine güzel bir yere daha düzenli bir otopark gerekir."
Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım

GÜLMECE
Annesi kümesin önünde duran Fadime'ye sormuş: "Kızım ne yapıyorsun?" "Tavuklara kaynar su veriyorum." "Neden?" "Haşlanmış yumurta yumurtlasınlar diye."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MELİH ABİ :Su seviyesi çok düştü güzellik kayboldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN