Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜGİK Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya oldu

Giriş Tarihi: 5.3.2014

Çukurova Genç İşadamları Derneği Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı oldu

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 7 federasyon, 72 derneğe bağlı 9 bin kişinin üye olduğu ve üyelerinin yaklaşık 300 bin kişiye istihdam sağladığı Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TÜGİK) başkan yardımcılığına getirildi. Çukurova GİAD yönetiminde bulunan Efsun Erkemen de TÜGİK Yönetim Kurulu'nda yer aldı.

GÜRAL YENİDEN BAŞKAN

TÜGİK'in Ankara'daki genel kurulu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılımıyla yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde, Erkan Güral yeniden TÜGİK başkanlığına getirildi. Yaş ortalaması 33 ve yüzde 50'si kadınlardan oluşan yeni yönetim kurulunda Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyesi Efsun Erkemen de yer aldı. Çukurova GİAD Kadın Platformu Başkanı Gonca Saygılı da, yönetim kurulu yedek üyesi oldu. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yapılan görev bölümünde TÜGİK Başkan Yardımcılığı'na getirildi.

TAKİP EDİLİYORUZ
Çukurova GİAD'ın Başkanı Sakarya, TÜGİK Başkan Yardımcılığı'na getirilmesinin kendisini gururlandırdığını, daha önce Adana için yaptıkları hizmetleri, ülke geneline taşıyacaklarını söyledi. Sivil toplum örgütleri arasında takip edilen bir dernek olan Çukurova GİAD'da başarılı birçok organizasyonlara imza attıklarını, Bilgi Güçtür toplantılarında konuk ettikleri yabancı konukların Türkiye'nin gelecek 10 yılda Adana ile büyüyeceğinden söz ettiklerini hatırlatan Sakarya, "Sadece üyelerimize değil, doğup, büyüdüğümüz, doyduğumuz, çocuklarımızın büyüdüğü Adana'mız için de projeler üreten, hizmetler geliştiren bir dernek olarak birçok projeye imza attık" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİK Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN