Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SANKO öğrencileri Gaziantep'te

Giriş Tarihi: 6.3.2014

Sani Konukoğlu Vakfı'ndan burs alan öğrenciler, Abdulkadir Konukoğlu'nun davetlisi olarak Gaziantep'te bir araya geldi

SANKO Holding Onursal Başkanı ve Sani Konukoğlu Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, burs alan öğrencilerle Gaziantep'te bir araya geldi. Burs verdikleri öğrencilerin her birini 'SANKO'nun çocukları' olarak gördüklerini belirten Konukoğlu, "Biz sizleri, bir oğlumuz bir kızımız gibi görüyoruz. Sizler mezun olduğu zaman sanki oğlum, kızım mezun oldu gibi hissediyorum. Bu mutluluk bize yetiyor" dedi.

7 YIL OLDU

Sani Konukoğlu Vakfı Gaziantep Öğrenci Buluşması'nda Gaziantep'in yanı sıra Adıyaman ve Adana'dan gelen üniversite öğrencilerinin katılımıyla Grand Hotel'de yapıldı. Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, konuşmasında, bu etkinliği başlayalı 7 yıl olduğunu anımsatarak, böylece hem farklı illerde burs alan öğrencilerin bir araya gelerek arkadaşlık, kardeşlik ve dostluklarını pekiştirdiklerini hem de SANKO yöneticilerinin onları tanımalarının sağladığını söyledi.

HAYALLERİNİZ DE SIRAYLA OLMALI
Konukoğlu, öğrencilerden de kendi ailelerini kurup geçimini sağladıktan sonra, artan kazancıyla bir öğrenci okutmalarını istedi. Sanko Holding'in faaliyet gösterdiği sektörlerde 14 bin civarında kişiyi istihdam ettiğini belirten Konukoğlu, kuruluşu tamamlanan Sanko Üniversitesi'nin de bu yıl öğrenci alacağını kaydetti. Öğrencilere hayatlarıyla ilgili önemli öğütler de veren Konukoğlu, hayal kurmalarını ve merdivenleri basamak çıkar gibi hayallerini de sırayla gerçekleştirmelerini tavsiye etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SANKO öğrencileri Gaziantep'te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN