Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güneydoğulu gazeteciler YDÜ'de

Giriş Tarihi: 9.3.2014

GAP Gazeteciler Birliği üyeleri, Yakın Doğu Üniversitesi'nin davetlisi olarak KKTC'ye gitti ve üniversitenin tüm birimleriyle ilgili bilgi aldı

Merkezi Adıyaman'da bulunan GAP Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yakın Doğu Üniversitesi'ne (YDÜ) ziyarette bulundu. Ziyarette, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Murat Tüzünkan, Girne Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Ediz Tuncel ve YDÜ Basın ve Halkla ilişkiler Dairesi Müdürü Hüseyin Turan hazır bulundu.

HEDEFLERİNİ ANLATTI

Güneydoğulu gazetecilere daha sonra Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Murta Tüzünkan brifing verdi. Girne Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Ediz Tuncel ise Girne Üniversitesi'nin denizcilik ve havacılık alanındaki eğitim faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Ardından GAP Gazeteciler Birliği başkan ve heyetini kabul eden YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S.Günsel ise YDÜ'nün 25 yılda nasıl bugünlere geldiğini anlatıp, hedeflerini paylaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güneydoğulu gazeteciler YDÜ'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN