Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Büyük Adana' için geri sayım başladı

Giriş Tarihi: 10.3.2014
Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede gerçekleştirdiği toplantılar, binlerce kişinin katılımıyla mitinge dönüşen AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Adana'ya layık görülen hizmetsizlik elbisesini yırtacaklarını, "Yıllardır kente kaybettirmekte dur durak bilmeyen zihniyete" son verip, Adana'yı özlemle beklediği hizmet ve yatırımlara hızla kavuşturacaklarını söyledi.

HİZMETSİZLİK ELBİSESİ

Adana'nın sahip olduğu sosyal, kültürel, doğal, ekonomik ve tarihi zenginliklerinin bugüne kadar değerlendirilemediğine, yatırımcıların küstürüldüğüne, bunun sonucunda Adana'nın işsizliğin başkenti olduğuna dikkat çeken Torun, "Kendi siyasi ikballeri uğruna, merkezi hükümetlerle sürekli kavga eden, Büyükşehir Belediyesi'ni hizmet değil, entrikaların merkezi haline getiren 30 yıllık köhnemiş zihniyetin Adana'yı getirdiği nokta ortada. Adana'yı getirdiği içler acısı durumu umursamayan ve kente kaybettirmede dur durak bilmeyen bu zihniyetin, Adana'ya biçtiği hizmetsizlik elbisesini yırtıp atacağız. Büyük Adana'yı oluşturmak için gün sayıyoruz" dedi.

BU GÜNLER, SON GÜNLER

Açıklamasında, 30 Mart'ta yapılacak seçimler ile birlikte Adana'da artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını, halkın vereceği oylarla Adana'nın kaderinin değişeceğini ifade eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, "Bu günler, Adana'nın hizmet ve yatırımlarla vuslatı için son günler. Gittiğimiz tüm ilçelerde ve mahallelerde gördüğümüz ilgi, Adana'nın yatırımlarla buluşacağını müjdeliyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Büyük Adana' için geri sayım başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN