Oyunlar oynandıkça partimize ilgi artıyor

Giriş Tarihi: 10.3.2014
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, 2002'den sonra Türkiye'nin kabuk değiştirdiğini, bu değişimin birilerini rahatsız ettiğini söyledi. Yeni, "Başbakanımızı zayıflatmaya yönelik oyunlar oynanıyor. Halkın sandıkta ortaya koyduğu iradeyi başka yöntemlerle saf dışı bırakmak istiyorlar. Bu oyunlar partimize olan teveccühü arttırıyor. Halkımız kadirşinastır. Bu oyuna tepkisini AK Parti'ye destek vererek gösterecektir" dedi.

25 YILLIK CEZA ÇEKİYORUZ

30 Mart'ın sadece bir yerel seçim tarihi olmadığını ifade eden Fikret Yeni, Adana'nın 25 yıldır tek bir kişi tarafından yönetildiğini belirterek, "Adanalılar olarak, son 25 yılı tek bir kişiye terk etmiş olmanın cezasını hep beraber çekiyoruz. Adana'da yaşayan kim halinden memnun ki? Trafik keşmekeşi ile sosyal donatı noksanlığı ile mimarisi ile Adana keyifsiz bir şehir. AK belediyecilik gelince, Adana'da neler yapıldığını göreceksiniz" diye konuştu.

GENÇ AMA TECRÜBELİ

AK Parti'nin diğer partilere göre genç bir parti olmasına rağmen teşkilatlanma açısından tecrübeli olduğuna dikkat çeken Yeni, "Birçok partide olmayan bilgi, birikim ve yöntemlerle çalışıyoruz. Başkan adaylarımızla da bu doğrultuda çalışıyoruz. Büyükşehir adayımız Sayın Abdullah Torun çok çalışkan biridir. Adanalılar Torun'u çok iyi tanıyor ve çok seviyor. Halkımızın teveccühü çok iyi. 31 Mart sabahı bunu göreceğiz" şeklinde konuştu.

BAŞBAKAN ADANA'YA GELİYOR

Adana'da büyük AK Parti mitingini 15 Mart Cumartesi günü yapacaklarını söyleyen Yeni, "Uğur Mumcu Meydanı'nda Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırlayacağız. Adanalılara yakışır bir şekilde, coşku ile miting meydanını dolduralım ve iyi bir misafirperverlik gösterelim. Tüm Adanalıları mitinge davet ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyunlar oynandıkça partimize ilgi artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN