Genç işadamları 22'nci yılda coştu

Çukurova GİAD kuruluşunun 22'nci yılını Sertap Erener'in sahne aldığı bir gece ile kutladı. TÜGİK Başkanı Erkan Güral, "Hepinizi yürekten alkışlıyorum" dedi

Giriş Tarihi: 11.3.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), 22'nci kuruluş yıldönümü balosuyla ses getirdi. Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral, 2 yılda 153 faaliyet gerçekleştiren mevcut yönetimi kutlayıp, "Bu ayda ortalama 6 faaliyet demektir. Böylesine başarılı bir dönem yaşayan ve yaşatan Çukurova GİAD'ı alkışlıyorum" dedi.

VALİ COŞ DA KATILDI

Sertap Erener'in konseriyle renklendirdiği gecede, yeni üyelere üyelik belgeleri verildi. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, başarıda büyük emeği bulunan Yönetim Kurulu üyeleri, eski dönem başkanları ve üyelere madalya vererek, teşekkür etti. Sheraton Oteli'ndeki baloya Vali Hüseyin Avni Çoş başta olmak üzere kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Çukurova GİAD Başkanı ve TÜGİK Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya, 31 Mart 2012'de göreve geldikten sonra yaptıkları başarılı faaliyetlerin tamamının başarılı ekip olmakla gerçekleştiğini belirtip, Yönetim Kurulu üyelerine, Yedek Yönetim Kurulu üyelerine, 2 yıl önce hizmet bayrağını kendisine teslim eden 10. Dönem Başkanı Hakan Çelik'e teşekkür etti.

BAŞARININ SIRRI

Eşi Zehra Sakarya ve Yönetim Kurulu üyelerinin eşlerine de verilen destek nedeniyle şükranlarını ileten Ömer Faruk Sakarya, "2 yılda çok güzel işler yaptık. Daha fazlasını da yapabilirdik, yapacağız da. Eğer biz güçlü bir ekip olmasaydık, şimdi gururla, onurla çıkıp, konuşuyor olmazdım. Biz birbirimizi ekip olarak hiç bırakmadık. Başarının sırrı ekip olmakta, akıllı işleri sağlam ekiple yapmaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç işadamları 22'nci yılda coştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN