ÇÜ'nün gururu hocaya mezunlardan ödül geldi

Giriş Tarihi: 17.3.2014
Kanserle ilgili araştırmaları nedeniyle "Eczacıbaşı Tıp Bilim Ödülü"nün 2013'te sahibi olan Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semra Paydaş'a, Çukurova Üniversitesi Mezunlar Derneği (ÇÜMED) tarafından da tıp bilimine yaptığı katkılardan dolayı onur madalyası ve teşekkür plaketi verildi.

REFERANS KAYNAĞI
ÇÜMED Başkanı Cengiz Kurt törende yaptığı konuşmada "Üniversitelerin mezunlarına karşı yaşam başarısı sorumluluğu vardır. Bu sorumluluk nedeniyle üniversitelerin, birer yarış içerisinde oldukları akademik ve bilimsel çalışmalarla evrensel boyutta elde edilen başarıları, mezunlar için en önemli referans kaynağıdır. Başarılarıyla ünlenen üniversitelere bakıldığında mezunları ile bütünleşmiş ve mezunlarından aldıkları geri dönüşlerle stratejik hedefler belirlemişlerdir" dedi. Cengiz Kurt, Çukurova Üniversitesi'nin iyi ve güzel işlerle anılmasını istediklerini belirtti.

KAMUOYUNA YANSIMALI

Prof. Dr. Semra Paydaş ise Çukurova Üniversitesi mensubu olmakla gurur duyduğunu dile getirerek, "Şahsıma karşı olumsuz ve kötü davranışlar sonrasında kendimi Çukurova Üniversiteli olarak hissettirdiğiniz için ve nazik plaketiniz için teşekkür ederim. Bana yaşattığınız bu güzel sürpriz için hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi. Çukurova Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve ÇÜMED Denetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın da Semra Paydaş'ın başarıları ile gururlandıklarını, üniversitede başarılı işlerin kamuoyuna yansıması gerektiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇÜ'nün gururu hocaya mezunlardan ödül geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN