Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tahsilli Mahallesi'nde miting gibi bir açılış

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in de katıldığı AK Parti seçim bürosu açılışı, miting havasında gerçekleşti

Giriş Tarihi: 19.3.2014
Yüreğir Tahsilli Mahallesi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ve AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar'ın katıldığı seçim bürosu açılışı, mitinge dönüştü. Bakan Çelik, seçimde Adana'da birinci partinin AK Parti olduğunu belirtti. Birilerinin anketleri tersten okuduklarını belirten Çelik "'Yaptırdığımız anketlere göre AK Parti Adana'da birincidir. Yüreğir'de ise açık farkla kazanıyoruz" dedi.

2 PARTİYE OY VERİLECEK

30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde Türkiye'nin 2 partiye oy vereceğini belirten Bakan Çelik "Biri yeni Türkiye'nin partisi, sizin partiniz olan AK Parti, diğeri ise cuntacıların ve darbecilerin partileridir. Bugüne kadar sizin iradenizi kimseye teslim etmedik. Yapılacak seçimlerde Türkiye'mizin geleceğine oy vereceksiniz. Bugüne kadar verdiğiniz destek sayesinde ülkemiz hizmetlerde çağ atlamıştır. 30 Mart'ta AK Parti olarak sizlerle birlikte yine tarih yazacağız" diye konuştu.

HİZMETLERİMİZE DEVAM

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan da 5 yılda güzel çalışmalar yaptıklarını ilklere ve enlere imza attıklarını, bu çalışmaların devam edeceğini belirterek "20 yılda yapılandan daha fazla hizmeti biz 5 yılda gerçekleştirdik. Yüreğir de birçok ilkleri gerçekleştirdik" dedi. Adana Milletvekili Şükrü Erdinç ise Adana yapılan mitingde vatandaşların gösterdiği ilgi için teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tahsilli Mahallesi'nde miting gibi bir açılış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN