Adana'da yeni bir geleceğe uyanacağız

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Adana, Ak belediyecilikle 31 Mart sabahı yepyeni bir geleceğe uyanacak" dedi

Giriş Tarihi: 23.3.2014
Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişmiş, kalkınmış, yatırımlarla buluşmuş bir Adana, bizimle oluşacak. 31 Mart sabahı Adana'mız, yepyeni ve parlak bir geleceğe uyanacak. Gittiğimiz tüm ilçe ve mahallelerde ilgi, sevgi ve desteklerini esirgemeyen halkımızın umudu olan biz Ak kardolar, Adana'nın parlak yarınlarını inşa etmeye kararlıyız" dedi.

DURAKLAMA DÖNEMİ BİTECEK

Adana'nın değerlendirilmeyi bekleyen zengin potansiyeli ile dünya kenti olması gerektiğine dikkat çeken Abdullah Torun, "Yıllardır Büyükşehir Belediyesi'ne egemen olan zihniyetin bilinçli bir şekilde ısrarla sürdürdüğü kaos politikası ve kısır çekişmeler yüzünden, Adana hiçbir zaman hak ettiği konuma ulaşamadı. Ama halkımızın destekleriyle, 30 Mart'tan sonra Adana'daki bu duraklama ve geriye gidiş sona erecek, atılım yılları başlayacak" diye konuştu.

YÜZLERİ GÜLDÜRECEĞİZ

Torun, AK Parti hükümetinin iktidarı boyunca yerel yönetimlere verdiği önem doğrultusunda, Gaziantep, Konya, Kayseri gibi çevre illerin hızla kalkınmalarına rağmen, 30 yıldır Adana'ya egemen olan zihniyetin, Adana'nın hak ettiği hizmet ve yatırımları almasına engel olduğuna dikkat çekti. Torun, "Adanalı hemşerilerimin bu kez Büyükşehir Belediyesi'nde Ak belediyeciliği göreve getireceğine olan inancım tamdır. Adana'mızı hak ettiği hizmet ve yatırımlara kavuşturarak, Adanalı hemşerilerimizin yüzlerini güldüreceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'da yeni bir geleceğe uyanacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN