Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özbekler seçim heyecanı yaşıyor

Mahallelerde vatandaşlara buluşan AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "31 Mart Adana'nın parlak geleceğidir" dedi

Giriş Tarihi: 24.3.2014
Yerel seçimlerin yapılmasına sayılı günler kala, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, mitinge dönüşen mahalle toplantılarında ve esnaf ziyaretlerinde vatandaşların ilettikleri sorunları dinledi ve çözüm sözü verdi. Torun "31 Mart Adana'nın parlak geleceğidir" diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİR DESTEĞİ ŞART

Adana gibi büyük kentlerde, halkın gereksinim duyduğu hizmetlerin gerçekleştirilebilmesi için ilçe belediyelerinin, büyükşehir belediyeleriyle uyum içinde çalışması gerektiğine dikkat çeken Torun, bir araya geldiği vatandaşlara yaptığı açıklamalarda, "Sürekli vurguladığım, şu anda görev yapan ilçe belediye başkanlarımızın da ifade ettiği üzere; ilçe belediyelerimiz, Büyükşehir Belediyesi'nin gerekli desteği olmadan, yapabileceği hizmetlerin ancak yüzde 30'unu yapabilir. Bu yüzden gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızdan, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçe belediyelerinde de partimizi desteklemelerini istiyoruz" dedi. Adana Büyükşehir Belediyesi'ni 30 yıldır yöneten zihniyetin kendi siyasi ikbali için sürekli kaos ve kavga ürettiğine, ilçe belediyeleri ile hiçbir dönemde uyum içinde çalışmadığına dikkat çeken Abdullah Torun şöyle devam etti: "Bu seçimler ile birlikte, halkımızın teveccühüyle kavgalar ve kısır çekişmelerle geleceği çalınan Adana'nın makus talilini değiştirmeye kararlıyız. Bizim dönemimizde 30 yıllık kavgacı zihniyetin aksine Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerimizin hizmet üretebilmesi için lokomotif göreve üstlenecek. Her açıdan destekleyeceğimiz, ayaklarında pranga değil, hizmet kapılarının anahtarı olacağımız ilçe belediyelerimiz ile Adana'nın tüm mahallelerine hak ettikleri hizmetlerin en güzelini gerçekleştireceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özbekler seçim heyecanı yaşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN