Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti adayı Sever: Biz yaptık, yine yaparız

Giriş Tarihi: 25.3.2014

AK Parti adayı Mustafa Sever, "Yatırım-Üretim-İstihdam bizim işimiz. Temel belediyecilik eksikliklerini çözeceğiz" dedi

Seçim mesaisinin son haftasında Mersin dört merkez ilçe ile Tarsus ve köylerine ağırlık veren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sever, "Yatırım-Üretim-İstihdam bizim işimiz" dedi. Temel belediyecilik noktasındaki eksiklikleri çok hızlı çözeceğine vurgu yapan Sever, "Biz yaparız, çünkü yaptık" diye konuştu. "Vatandaşımızı uğraştırmayacağız, ulaştıracağız" ifadesi ile trafikte kalıcı çözümlere dikkat çeken Sever, Mersin'i yatırımcı akınına uğratacağının altını çizerek, "Büyükşehir yatırma bizimle doyacak" şeklinde konuştu ve 50 bin istihdam sözü verdi.

KAPALI SEMT PAZARI

Mersin Esnaf Odaları Birliği yönetimi ile bir araya gelen AK Parti adayı Mustafa Sever, Büyükşehir belediyesinin esnaf odalarını dinleyerek, koordineli çalışması gerektiğine dikkat çekti. Pazarcı esnafı ile de görüşen ve kapalı semt pazarı isteklerini dinleyen Sever, "Her ilçemize son derece modern ve geniş kapalı semt pazarları inşa edeceğiz. Halkımız rahatlıkla alışverişini yapacak" diye konuştu.

SANDIKTA DERS

Mersin Kafkas Kültür Yardımlaşma Derneği üyeleri, Davultepe mahallesi sakinleri ile buluşan, Değirmençay ve karahacılı köylerine giden Mustafa Sever'e AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu da iştirak etti. Mustafa Sever, buralarda yaptığı konuşmada istikrardan söz etti, "Türkiye ve Mersin 30 Mart'ı sabırsızlıkla bekliyor. İç ve dış mihraklara en güzel cevabı sandıkta vereceğiz. Güçlü Türkiye'nin yolunu daima açık edeceğiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti adayı Sever: Biz yaptık, yine yaparız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN