Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih Abi: Propaganda yapan sürücüler trafiği aksatıyor

Giriş Tarihi: 26.3.2014
Adana'dan bir şikayet aldım. Okurumuz seçim propagandası yapılmak üzere giydirilmiş olan araçların trafikte yarattığı sorundan bahsediyor. Diyor ki; Seçim propagandası yapabilirler. Eline partisinin bayrağını alan, aracın camından dışarı çıkarıyor. Kullanan sürücü de yolun ortasından yavaş yavaş gidiyor. Yol istiyorsun vermiyorlar. Kazayla geçtiğin zaman ya önüne kırıyorlar ya da el kol hareketi yapıyorlar. Trafik ekipleri bu duruma müdahale ederse hem trafik akışı aksamaz, hem de daha düzenli seyir eder. Kimsenin propaganda yapmasına bir diyeceğimiz yok ama düzgün araç kullansınlar.

İKİ SIRA PARK EDEN SÜRÜCÜLER SORUN YARATIYOR
Adana'dan bir başka şikayet de yine iki sıra park eden araç sürücülerinden aldım. Şehir merkezinin birçok noktasından aldığım şikayeti köşeme de taşıdım. Ama bu defa şikayet Kenan Evren Bulvarı'ndan geldi. Bir okurumuz; "Bulvar üzerinde zaten tek sıra park eden araçlar var. Fakat bunların yanına ikinci sıra park eden araçlar da bulunuyor. Zaten orada yol biraz daha dar. İki araç park ettiği zaman büyük araçlar otobüs vs. daha zor seyir edebiliyor. Sürücüler bunlara dikkat etmiyor. Haliyle burada da trafik ekiplerine iş düşüyor. Cezai işlem uygulanırsa belki bunun önüne geçilir."

GÜLMECE
Üç deli kayıkla denizde geziniyorlardı ki birden fırtına patladı. Birbirlerine akıl danışmaya başladılar. Biri dedi ki: "İkiniz suya girip kayığı itin, ben de dümene geçeyim."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım
Fax: 0322 459 84 20BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Abi: Propaganda yapan sürücüler trafiği aksatıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN