Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih Abi: Metal Sanayi Sitesi kanalizasyon kokuyor

Giriş Tarihi: 27.3.2014
Adana'dan Seyhan ilçesine bağlı Metal Sanayi Sitesi'nden bir şikayet aldım. Okurumuz kanalizasyon kokusundan önemli ölçüde rahatsız olduklarını belirtiyor ve "Bizim siteden geçen drenaj kanalı bulunuyor. Burayı ASKİ de kullandığı için lağım da akıyor. DSİ yetkililerini arıyoruz, "ASKİ kullanıyor" diye cevap alıyoruz. ASKİ'yi arıyoruz "Kanal DSİ'ye ait" diyor. Ama bir çözüm bulamıyoruz. Kanalın acilen ıslah edilmesi lazım. Boru döşenebilir veya üstü kapatılabilir. Şu andaki durumda hem Onur Mahallesi hem de sanayi sitesi lağım kokusundan geçilmiyor" diyor. Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım çözüme kavuşur.

TADİLAT YAPILIRKEN ÖNLEM ALINMALI
Adana'dan bir şikayet aldım. Onarımı devam eden Yeni Cami inşaatını yapanlarla ilgili. Okurumuz diyor ki; Küçüksaat Meydanı civarında yürüyorsunuz. Kentin eski camilerinden birisi olma özelliğini taşıyan Yeni Cami'de onarım çalışmaları var. Haliyle restore edilerek ibadete yeniden açılması güzel. Fakat çevrede önlem alınmadığı için kaldırımdan geçmek bir hayli zor. Dün sabah yağan yağmurla birlikte her taraf çamur içinde kalmış. Çalışmalar yapılırken bu tür önlemlere de dikkat etmeli.

GÜLMECE
Trabzon'da bir çay ocağı… Müşterinin biri garsona sesleniyor. "Abi bize iki çay, ama biri açık olsun!" Garsondan cevap: "Peki ama hangisi?"

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Abi: Metal Sanayi Sitesi kanalizasyon kokuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN