Dev projelerle Gaziantep sayılı

Giriş Tarihi: 28.3.2014
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin Gaziantep'i dünyanın en önemli metropol kentlerinden birisi haline getirmek için aday olduğunu ifade etti. Şahin, Gaziantep milletvekilleri Mehmet Sarı, Derya Bakbak, Nejat Koçer, Ali Şahin, Halil Mazıcıoğlu, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkâmil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ile Gaziantep Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek projelerini anlattı.

BAŞKANLARIN VİZYONU OLMALI

30 Mart yerel seçimlerinin bütün Türkiye için olduğu gibi Gaziantep için de büyük önem taşıdığına dikkat çeken Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu Gaziantep'i geleceğe taşıyacak olan başkanların toplumu kucaklaşacak ve kent sorunlarını çözecek projeler yanında önemli bir vizyona sahip olması gerektiğini vurguladı.

BORSA'YA DESTEK SÖZÜ

Borsa üyelerine 30 Mart yerel seçimlerinde başarılı olmaları halinde Gaziantep'i geleceğe taşımak için hazırladıkları projeleri anlatan Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Borsası'nın ülkenin örnek borsalarından biri olduğunu belirterek, "Göreve gelmemiz halinde Gaziantep'in tüm yönleriyle dünyanın önemli metropol kentlerinden biri yapmaya çalışacağız. Ticaret Borsamızın gelişmesi ve uluslararası borsalar statüsüne kavuşabilmesi için gerekli her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dev projelerle Gaziantep sayılı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN