Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Coş'tan destek sözü

Star Akademi Spor Kulübü'nü ziyaret eden Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, "Başarılı nesiller için amatör ve profesyonel sporlara desteğimiz sürecek" dedi

Giriş Tarihi: 1.4.2014
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Star Akademi Spor Kulübü'nü ziyaret etti. Ziyarette, kulüp yöneticileri tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Coş, 10-18 yaş grubu kulüp sporcularının hazırladığı Muay Thai gösterisini ilgiyle izledi. Kulüp Başkanı ve Muay Thai Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade, Vali Coş'u her zaman yanlarında gördüklerini belirterek, "Özellikle Sosyal Destek Programı (SODES) ile sporcularımıza verilen destekten dolayı Sayın Valimize bir kez daha teşekkür ediyoruz" dedi.

SPORUN FAYDALARI BÜYÜK
Vali Hüseyin Avni Coş ise sporla ilgilenen öğrencilerin hem eğlenip, hem de güzel ahlak edindiklerini söyledi. Sporun kötü alışkanlıklardan alıkoyacağını belirten Vali Coş, "Aydınlık bir geleceğimiz yolunda atmış olduğumuz adımlardan biri de çocuklarımızı ve gençlerimizi spora yönlendirerek, onların iradelerini güçlendirip, kendilerine olan güvenin gelişmesi ve kişiliğinin olgunlaşmasını sağlamaktır. Spor, gençlerimizin fiziksel gelişmenin yanı sıra ruhsal ve sosyal yönden gelişmesine de katkı sağlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Coş'tan destek sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN