İskenderun'da AK Parti kazandı

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, "Belediye seçimini partimizin adayı Seyfi Dingil kazandı. İskenderun'a hayırlı olsun" dedi

Giriş Tarihi: 2.4.2014
İskenderun' da seçimi CHP'li başkan Yusuf Hamit Civelek'in kazandığına dair ilk gelen bilgilerden sonra sayımların sona ermesiyle kazanan ismin AK Parti'den Seyfi Dingil olduğu bildirildi. AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde İskenderun'dan başarıyla çıktıklarını ve belediyeyi kazandıklarını söyledi.

GEREKENİ YAPACAĞIZ
İskenderun' un yıllar sonra iktidar partisiyle buluştuğunu ifade eden Milletvekili Karasayar, "Yerel seçimlerde İskenderun'da 52 bin 883 oy ile adayımız Seyfi Dingil belediye başkanlığını kazandı. Bu sonuç İskenderun'a hayırlı olsun. Bize verilen oyun önemini biliyoruz. Allah bizi mahcup etmesin. Biz bu yola halkımıza hizmet için çıktık. Gerekeni yapacağız" dedi.

HERKESİ KUCAKLAYACAK
İskenderun' un gelecekte bölgenin parlayan yıldızı haline geleceğini söyleyen Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Seçim öncesinde halkımıza hizmetin en güzelini ve en iyisini getireceğimizi, herkese eşit muamele yapacağımızı ve herkesi kucaklayacağımızı söyledik. Sözümüzü tutacağız. İskenderun artık merkezi hükümetimizin desteğiyle muhteşem projelere kavuşacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun'da AK Parti kazandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN