Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaldığımız yerden devam

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Çağdaş, modern ve gülen bir Yüreğir'i inşa edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 2.4.2014
Adana'da merkezde AK Parti'nin seçimi kazanan tek ismi Mahmut Çelikcan, Yüreğir halkına ikinci kez hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Vatandaşların istikrar ve hizmetten yana oyunu kullandığını belirten Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Seçim öncesinde Yüreğir'e yakışan projelerimizi hayata geçireceğimizi söyledik. Hizmetlerimizin devam edeceğinden söz ettik. En büyük hizmetleri getireceğimizin sözünü verdik. Hepsini tutacağız" dedi.

DAHA FAZLASI GELİYOR

Sorumluluğunun daha da arttığını belirten Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Yüreğirli vatandaşlarımız devam eden projelerin bitirilmesi ve yeni projelerimizi hayata geçirmek bizi bir kez daha bu göreve uygun gördü. Bu bizim için gurur vericidir. 5 yıl boyunca edindiğim tecrübenin avantajını Ak belediyecilik anlayışıyla birleştirerek Yüreğir'e çok daha büyük hizmetler getirmek için elimden gelen bütün çabayı göstereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.

ROZETİ KENARA KOYACAĞIM
Geride kalan 5 yılda siyasi kimliğini bir kenara bırakarak her bölgeye eşit hizmet götürdüğünü belirten Başkan Mahmut Çelikcan "Bundan sonra da parti rozetimi bir kenara koyup bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışacağım. Önümüzdeki 5 yılda Adana'ya hizmet etmek için seçilen tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Bütün temennim Adanalı vatandaşlarımıza birlik beraberlik içerisinde hizmet ederiz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaldığımız yerden devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN