Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih Abi: Çok yönlü fakat ışıksız yol tıkanıyor

Giriş Tarihi: 3.4.2014
Adana'dan bir şikayet aldım. Şikayet konusu işareti lambası olmayan kavşak. Kanal üzerinden ışıkları geçince yol birkaç yöne dağılıyor. Abdi İpekçi Caddesi'nden gelenler, Kanal 1 tarafından gelenler ve normal ışıklandırılmış metro bulvarından gelenler hepsi aynı noktada birleşiyor. Bir de buradan Tellidere ve Alparslan Türkeş Bulvarı'na geçiş noktası bulunuyor. Bir ışık ihtiyacı var. Olmayınca tıkanmalar meydana geliyor. Herkes boş bulduğu yere direksiyonu kırıyor. Şu an için bir şey yokmuş gibi görünüyor. Ama yarın önemli bir kaza olabilir. Bu yüzden ışıklandırma sistemi konulması lazım. Hem trafiği rahatlatır, hem de olası kazaların önüne geçilir.

PARKE TAŞLI YOL BOZULMUŞ
Adana'dan Seyhan ilçesine bağlı Gülpınar Mahallesi'nden bir şikayet aldım. Yine bir yol şikayeti. 5 Ocak Lisesi'nin hemen önündeki yol. Okurumuz bu yolu sürekli kullanıyor ve "Geçtiğimiz yıllarda yola parke taş döşendi. Zamanla ağır tonajlı araçların geçmesiyle bozuldu. Şimdi eğri büğrü oldu. Araç sürücüleri yolu kullanırken zorlanıyor. Çekidüzen verilmesi lazım. Olmadı tekrar sökülüp asfalt yapılması gerekir" diyor.

GÜLMECE
Fadime ile Temel Büyükada'da dolaşıyormuş. Bir martı Temel'in kafasına pislemiş. Fadime: "Temel git şu tuvaletten tuvalet kağıdı al." Temel: "Gerek yoktir kuş çoktan uçup gittu."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Abi: Çok yönlü fakat ışıksız yol tıkanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN