Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova GİAD en iyi STK olacak

Çukurova Genç İşadamları Derneği'nde (Çukurova GİAD) başkanlık görevine Ömer Faruk Sakarya ikinci kez seçildi. Sakarya, "Türkiye'nin en iyisi olacağız" dedi

Giriş Tarihi: 4.4.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 2 yıldır sürdüren Ömer Faruk Sakarya, 12'nci dönem genel kurulunda yeniden seçildi. 9 kişiden oluşan yeni yönetimde yeni hedefler koyduklarını belirten Sakarya, "Derneğimiz, üyelerimiz ve kentimiz için yine birbirinden ses getirecek projeleri hayata geçirerek büyümeyi sürdüreceğiz. Bölgemizin en iyi sivil toplum örgütü olan Çukurova GİAD, Türkiye'nin en iyi sivil toplum örgütü olacak" dedi. Geçmiş dönem başkanlarından İbrahim İnan'ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda faaliyet ve denetleme raporlarının okunması ve ibrasının ardından 12'nci dönem yönetim kurulu seçimine geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde Ömer Faruk Sakarya bir kez daha başkanlığa getirildi. Toplam 9 kişiden oluşan yeni yönetimde Sakarya ile birlikte Kazım Tosun, Hakan Burç, Kamer Acer, Gökalp Sofuoğlu, Rafet Milli, Efsun Erkemen, Ceyhun Baskın ve Ömer Ertuğrul yer aldı. Haysiyet Divanı Yahya Öntarhan, Ertuğrul Doğaner ve Ali Refah Keskin'den oluşurken, Ahmet Kılavuz, Derya Omo ve Murat Yüksel de Denetleme Kurulu'nda görev aldı.

ÇİVİYİ ÇEKİÇLE ÇAKTIK
Seçimin ardından konuşan Sakarya, çok başarılı bir dönem geçirdiklerini belirterek "Hedeflediğimiz yere geldik. Derneğimizin Adana'nın en önde gelen sivil toplum örgütü olduğuna inanıyorum. Bu dönemde, sadece Adana'nın değil, Türkiye'nin en önde gelen sivil toplum örgütü olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2 yıl önce göreve geldiğimizde yaptığım konuşmada, 'Çivi çakmak için bir tornavida sapını da kullanabilirsiniz ama en uygun araç çekiçtir' demiştim. Biz çiviyi çekiçle çaktık, ama, bizim çekicimizin ağırlığı 5'lik balyoz gibiydi. Gündeminde, gerçekten faydalı olacağı zamanda toplantılar yaptık. Çok başarılı bir dönem geçirdik. Planladığımız projelerin birçoğunu gerçekleştirdik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD en iyi STK olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN