Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Gaziantep kendine yakışanı yapmıştır'

AK Parti'den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin, "Gaziantep kendisine yakışanı yaptı. Mesajı net verdi, bundan sonra tüm kentin şehrülemini olarak hizmet vereceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 4.4.2014
Gaziantep'te 8 ilçe ile Büyükşehir'i kazanan AK Parti adayları partililerle buluştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Başbakanımızın gösterdiği hedefe ulaşmak için teşkilatımız büyük bir emek sarf etti. Gaziantep de kendisine yakışanı yaparak bize en yakın rakibimizin iki katından fazla oy verdi. Bundan sonra tüm şehrim şehrülemini olarak hizmet vereceğiz" dedi.

SAĞDUYU KAZANDI

Seçim sonuçlarını değerlendiren Şahin, "Yola çıkarken kaynak Türkiye dedik. Güven ve istikrar dedik. Hiçbir rakamı geriye götürmeden milletin hayır duasını alarak eser üreterek hizmet üreterek siyaset yapmak çok onurlu ve çok şerefli bir görevdir. Kazanan demokrasimiz olmuştur, milletimiz ve milletimizin sağduyusu, feraseti olmuştur. Bu necip millet kör düğümü çözmüştür. Gaziantep'te kaosun, fitnenin kaybettiğini görüyoruz" diye konuştu.

HERKESİN ŞEHRÜLEMİNİ

Gaziantep'in yine kendisine yakışanı yaptığını söyleyen Şahin, "En yakın muhalefet adayından 2,5 kat fazla oy aldık. Bu çok net bir mesajdır. Kesin bir zafer elde ettik. Çok çalışacağız. Bu başarı hikâyesinde bir varış noktası değildir. Herkesin getirdiği noktayı bir yukarıya taşımasıdır. Bizim en büyük rakibimiz kendimiz. Bize oy vermeyenlere de saygı duyuyoruz. Bize oy vermeyenlerin de şehrülemini olacağız. Hak ve adalet ölçüsünden ayrılmayacağız" diye konuştu.

9-1' LİK EZİCİ GALİBİYET
AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer de kesin olmayan sonuçlara göre 9-1 gibi önemli bir başarı kazandıklarını belirterek, "Seçim öncesinde ciddi polemikler yaşandı. 'En doğru anket pazar akşamı çıkacak' dedik. Bütün partiler kendi adına değerlendirmelerini yapacaktır. İnşallah bundan sonra sağlıklı bir değerlendirme yapabilirlerse bundan sonraki seçimler Gaziantep açısından renkli geçer diye düşünüyorum. Kazanan Gaziantep oldu, ülkemiz oldu" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Gaziantep kendine yakışanı yapmıştır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN