Görkem ile Efe kervana katıldı

14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıyan Görkem ve Efe düğünlerini geçtiğimiz günlerde kalabalık bir davetlinin katıldığı gecede yaptı

Giriş Tarihi: 5.4.2014
Adana'da nikahlarını 14 Şubat Sevgililer Günü'nde kıyan Görkem Ortatepe ile Efe Yalçındağ hayatlarının en mutlu günün yaşadı geçtiğimiz günlerde. İnci Oteli'nde gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine giren çiftin heyecanı görülmeye değerdi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gece güzel ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Gülin-Ahmet Ortatepe ile Dede-Sezan Yalçındağ aileleri dünür olmanı verdiği sevinçle konuklarla yakından ilgilendi. Gelin hanımın ağabeyi Orbay Ortatepe ise düğünün en heyecanlı isimlerinden oldu. Kız kardeşinin mürüvvetini görmenin kendisini duygulandırdığını söyleyen Ortatepe, "Mutluluk onları bırakmasın" dileğinde bulundu.

BALAYI MALDİVLERDE
İlerleyen MERSİN'İN Silifke ilçesi Devlet Hastanesi'nde görevli doktor, hemşire ve sağlık memurları, 112 Acil Sağlık Hizmetleri personeli Sırrı Kırtıl'a sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Sağlık çalışanları gecenin geç saatlerine kadar eğlenirken, dans ve türküler eşliğinde halaylar çektiler. Kendisine hazırlanan doğum günü partisiyle çok mutlu olduğunu söyleyen Sırrı Kırtıl, "Biz gece gündüz demeden görevleri başında çalışan sağlık görevlileriyiz. Doğum günlerimizi unuttuğumuz gibi her gün kaza ve olaylarda çoğu zamanda darp edilir, küfürler işitir, haksız yere mağduriyetlere uğrarız. Ama bu tür programlarla bir nebze olsun görevin stresini atma fırsatı buluyoruz.
saatlere kadar tüm coşkusuyla devam eden düğünde müzik eşliğinde sahneden bir an olsun inmeyen davetliler Ortatepe ve Yalçındağ ailelerinin keyifli ve bir o kadar anlamlı buluşmasına ortak olmaya çalıştılar. Gecenin sonunda balayı için Maldivler'i seçen Görmek ve Efe davetlilerine katılan herkese teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görkem ile Efe kervana katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN