Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yatırımlarımızla teşekkür edeceğiz

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, "Bu kentin her noktasını hizmetlerle buluşturup, yaptığımız yatırımlarla bize güvenenlere teşekkür edeceğiz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 5.4.2014
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Fatih Mehmet Erkoç, "Şehrimizin her noktasını hizmetle buluşturup, vatandaşımıza yatırımlarımızla teşekkür edeceğiz" dedi. 30 Mart seçimlerinin ardından tebrikleri kabul etmeyi sürdüren Erkoç, Elbistan Belediye Başkanlığı'na seçilen Durmuş Küçük, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca ve belediye meclis üyeleriyle seçim bürosunda buluştu, sohbet etti.

ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI

AK Parti'den Merkez Onikişubat Belediye Başkanlığına seçilen Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığına seçilen Necati Okay'ın da yer aldığı ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, zorlu bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, "Tüm hemşehrilerime bana ve partimizin seçilen diğer adaylarına gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Artık yarış bitti, çalışma zamanı başladı. Kahramanmaraş Ak belediyeciliğin mucizesini görecek" diye konuştu. Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ile birlikte güzel işlere imza atacaklarını belirten Erkoç, "Durmuş Başkanımız Elbistan'ımız için bu dönem daha çok gayret edecek, daha çok çalışacak. Bir ilde olması gereken her hizmet Elbistan'ımızda olacak. Hükümetimiz olarak başta hastane yatırımı olmak üzere çok büyük bir yol yatırımı yapılıyor ve burası önemli bir ana arter haline geliyor. Elbistan'ımızı ve tüm Kahramanmaraş'ımızı daha güzel ve daha yaşanılabilir bir yer haline getireceğiz. Biz onların hizmetkarı olduk ve onlara hizmetlerimizle teşekkür edeceğiz" şeklinde konuştu.

ELBİSTAN ÇOK DEĞERLİ

Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç'un ilçelerine büyük önem vermesinin sevindirici olduğunu kaydederek, "Elbistan Kahramanmaraş'ımızın 3 büyük ilçesinden bir tanesi. Bu nedenle başkanım gerekli önemi gösteriyor. Elbistan, Türkiye'nin en büyük dördüncü ovası, 5,5 milyar ton kömür, 1 milyar ton bakır madeni rezervine sahip önemli bir ilçe. İnşallah Kahramanmaraş'ımızla el ele vererek başta doğalgaz projesi olmak üzere pek çok alanda hizmet üreteceğiz. Beni bir kez daha göreve getirenlere sonsuz minnet duygularımı sunuyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatırımlarımızla teşekkür edeceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN