Bahar yorgunluğu için çare ada çayı

Giriş Tarihi: 7.4.2014
İlkbahardan yaz ayına geçişlerde hemen herkesin şikayetçi olduğu bahar yorgunluğu için aktarların önerisi ada çayı ve Mekke gülü. Gaziantep'te aktarlık yapan Bülent Bilici, ada çayının bahar yorgunluğuna iyi geldiğini söyledi. Bülent Bilici, kış aylarından yaza geçiş yaşadığımız şu günlerde birçok insanın bahar yorgunluğu yaşadığını ve bunun ilacının ada çayı olduğunu belirtti.

ENERJİ VERİYOR

Bilici, "Kıştan yaza geçiş yani bahar dönemi yaşıyoruz. Çoğu insanda bu dönemde bir yorgunluk oluyor. Bununla ilgili müşterilerimiz geldiğinde biz de kendilerine bazı bitkiler öneriyoruz. Bu bitkilerle onların problemlerine çare bulmaya çalışıyoruz. Ada çayımız var. Ada çayı sabah saatlerinde bir iki bardak içildiği takdirde vücuda enerji verir. Bahar yorgunluğunu almaya başlar" dedi.

MEKKE GÜLÜ

Ada çayının yanında Mekke gülü denilen bitkinin de sabah saatlerinde içildiğinde bahar yorgunluğunu alarak vücuda zindelik verdiğini kaydeden Bülent Bilici, "Mekke gülü dediğimiz bitkiyi de bahar yorgunluğu olan müşterilerimize öneriyoruz. Bu ürünlerle vücut o günün yorgunluğunu alt ediyor ve vücuda zindelik verip harekete geçiriyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahar yorgunluğu için çare ada çayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN