Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurovalı çocuklar Tarzan'la heyecanlandı

Giriş Tarihi: 9.4.2014
Televizyon kanallarında dizileri ve filmleri yayınlanan süper kahraman Tarzan, Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu sahnesinde tekrar yaşama döndü. Kapalı gişe oynayan Tarzan'a çocuklar büyük ilgi gösteriyor. Müzikli, danslı bu eğlenceli çocuk oyununda, geniş oyuncu kadrosu ve sahne ekibiyle, oldukça büyük bir prodüksiyon gerçekleştiren Çukurova belediyesi Tiyatro ekibi, Adanalı miniklerin büyük beğenisi altında oyunlarını sahneliyor.

DOLUP TAŞIYOR
Şehir tiyatrosu ekibinin sahnelediği tüm oyunlarda, salon dolup taşıyor. Oyunu hem yazan ve hem de yöneten usta tiyatrocu Mehmet Avcı, çocukları danslarla eğlendirirken, Tarzan'ın onlara doğa ve hayvan sevgisinin önemini anlatmaya çalıştığını, kısacası sosyal ve çevre bilincini tiyatro oyunuyla hem sevdirmenin hem de göstermenin çabasını taşıdıklarını söyledi.

FARKLI BİR OYUN

Bu eğlenceli ve sürükleyici oyunla ilgili bilgi veren Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı Serdar Esmek de haftada iki kez sahnelenecek Tarzan oyununun ücretsiz olduğunu, 7 ila 12 yaş arası çocukların rahatlıkla izleyeceği, minik yüreklerin hem güleceği hem de danslarına eşlik edeceği çok farklı bir oyunla karışılacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurovalı çocuklar Tarzan'la heyecanlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN