Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MELİH ABİ: Motosiklet sürücüleri aşırı hız yapıyor

Giriş Tarihi: 11.4.2014
Adana'dan okurumuz Harun Şahin, Tellidere civarında oturuyor. İkamet ettiği semtte yaşadığı sorunları bize aktardı. Köşemizde değerlendirdik, umarım bir sonuç alırız. Diyor ki; "Motosiklet süren genç çocuklar var. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde hiçbir şeye aldırış etmeden aşırı sürat yapıyorlar. Yani canlarını tehlikeye atıyorlar. Bir de egsozları açık olduğu için gürültü çıkarıyorlar. Ayrıca bunların yanında okul önlerinde de görüyoruz. Aynı şekilde oralarda süratli motosiklet kullanıyorlar. Küçük çocuklar okullardan çıkıyor. Aldırış eden yok. Buna bir çözüm bulunmalı."

REKLAM GÜZEL AMA İSİMLERE DİKKAT
Okurumuz Harun Şahin bir başka sorununu da bize farklı bir şekilde anlattı. Malum gazlı içeceklerde yeni bir reklam kampanyası başlatıldı. Bu içeceklerin üzerlerine Ahmet, Mehmet gibi isimler yazılıyor. Bizim için çok önemli isimler bunlar diyen okurumuz, "Reklam tabii ki firma için güzel. Ama içeriğinde Müslümanlar için önemli isimler de yazılıyor. Mesela Ahmet, Mehmet gibi… Manevi değeri yüksek olan isimleri yazarken firma bunlara çok dikkat etmeli. Yine başka bir kurum da Mahmut ismini kullandı. Bazı isimler bizim için önem ifade ediyor."

GÜLMECE
Temel aldığı bir daktiloyu bozuk diye geri götürdü. "Neresi bozuk, dün aldığında sağlamdı." Temel: "İki tane 'A' yok saat yazamıyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MELİH ABİ: Motosiklet sürücüleri aşırı hız yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN