Şehitkamil'den Çıksorut'a havuz ve spor kompleksi

Giriş Tarihi: 11.4.2014

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Çıksorut Mahallesi'nde hem yüzme havuzu hem de spor merkeziden oluşan bir kompleks inşa edecek

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde farklı projelere imza atarak halkın sevgisini kazanan Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, en kısa zamanda Çıksorut Mahallesi'ne çok amaçlı spor merkezi ve yüzme havuzunu kazandıracaklarını söyledi. Geçtiğimiz dönemde Çıksorut Mahallesi'ne yapılan yatırımlarla vatandaşın sevgisini kazanan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, mahallede iki önemli projeyi daha hayata geçirecek.

EKSİK KALMIŞTI

Geçtiğimiz dönemde yapılması planlanan yüzme havuzu ve spor merkezini yer bulamadıkları için bu dönemde yapacaklarını belirten Fadıloğlu, "Geçen dönem 3 yüzme havuzu taahhüdümüz vardı. İkisini gerçekleştirdik, biri kaldı. İnşallah bu dönemde de Çıksorut bölgesinde hem spor okulu hem de yüzme havuzunu hayata geçiriyoruz. 28 bin metrekarelik alanda hem yüzme havuzunu hem spor merkezini bölgeye kazandıracağız" dedi.

MAHALLELİ MEMNUN

Mahallelerine yapılacak olan yüzme havuzu ve spor merkezinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Çıksorut sakinleri, "Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu'nun mahallemize daha önceden kazandırmış olduğu sosyal tesis ve diğer hizmetlerinden dolayı çok memnunuz ve kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu hizmetlerin devamı için yapılan seçimlerde mahalle sakinleri olarak Başkanımıza desteklerimizi verdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehitkamil'den Çıksorut'a havuz ve spor kompleksi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN