Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş'ta dünyanın renkleri

Kahramanmaraş Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı açıldı. Fuardaki birbirinden renkli ürünler, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü

Giriş Tarihi: 15.4.2014
Kahramanmaraş Fuar Merkezi (KAFUM), Kahramanmaraş Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı'na ev sahipliği yaptı. İran, Çin, Senegal ve Türkiye'nin farklı şehirlerinden gelen işletmeciler, el emeği göz nuru eserlerini Kahramanmaraş halkının beğenisine sundu. 12-20 Nisan tarihleri arasında satış yapacak olan fuarın açılışında konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hem kentlerin tanıtımı hem de farklı kültürlerin tanınması açısından fuarların büyük önem taşıdığını söyledi.

DEVAMI GELECEK

Türkiye ve çeşitli ülkelerden katılımcı firmaları Kahramanmaraş'ta görmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden Erkoç şöyle konuştu: "Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz buradaki güzellikleri görecek ve alışveriş yapacak. Aynı zamanda fuarın, bu sektörlerle uğraşan hemşehrilerimize de bir yol haritası çizeceği inancındayız. Emeği geçen herkese en kalbi duygularımızla teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de fuarcılık alanında büyük projeler olacak. Gıda ve dondurmacılık başta olmak üzere, tüm zenginliklerimizi dünyaya tanıtacağız. Kahramanmaraş'ımız çelik sektöründe, ayakkabıcılık sektöründe çok önemli noktada, kuyumculuk sektöründe zaten dünyada tanınan bir yerde. İnşallah tüm bu alanlarda Kahramanmaraş'ımızı dünyaya tanıtmak, Kahramanmaraşlı müteşebbislerin de dünyayı tanıması açısından yeni dönemde de bu tür organizasyonlar devam edecektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'ta dünyanın renkleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN