Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm için güç birliği şart

Hatay İl Kültür ve Turizm Müdürü Ümmühan Eryurt, "Daha çok turistin kente gelmesi için güç birliği yapmalı ve daha çok çalışmalıyız" dedi

Giriş Tarihi: 17.4.2014
Hatay İl Kültür ve Turizm Müdürü Ümmühan Eryurt, turizmin sadece gelişmiş ülkeler için değil gelişmekte olan ülkeler için de ekonominin önemli gelir kaynaklarından birisi haline geldiğini belirterek, "Ülkemize, kentimize daha çok turistin gelmesi için güç birliği yapmalıyız. Bunun için tüm sektörlere büyük görev düşüyor" diye konuştu.

EŞSİZ BİR CENNET GİBİ

Turizm Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliklerde konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Ümmühan Eryurt, "İlimizin bilinirliğini arttırmak, tanıtmak ve turizme kazandırmak amacıyla ulusal ve uluslararası alanda özveri ile çalışmalarımız sürüyor. Ilıman iklim yapısı, zengin ve doğal bitki örtüsü, eski uygarlıkların bıraktığı tarihi varlıklar ile ilimiz, turistler için adeta eşsiz bir cennet" dedi. Eryurt şöyle devam etti: "Bizlere cömertçe sunulmuş, olan bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek, daha çok turist ve turizm geliri sağlamak için güç birliği yapmalı ve bu kısmetten en iyi şekilde yararlanmak için daha çok çalışmalıyız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm için güç birliği şart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN