Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yekvücut olup hizmet edeceğiz

Giriş Tarihi: 17.4.2014
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a iade-i ziyarette bulundu. Vali Coş ziyarette yaptığı açıklamada Karalar'a başarı dilerken, yekvücut olup halka hizmet çabası içerisinde olacaklarını belirtti. Karalar ise Seyhan'ın ve Adana'nın geleceği için Valilik ile uyum içerisinde koordineli çalışacaklarını söyledi.

VAZİFE KABUL EDİYORUZ

Vali Coş, "Hem iade-i ziyaret, hem de makamında kendilerine ve çalışma arkadaşlarına, Adana'ya, aziz milletimize hizmet yolunda ki yapacakları çalışmalarda üstün başarı dileklerimizi ifade etmek için geldik. Valilik olarak, devletin kurumları olarak yerel yönetimlerimizin vatandaşa hizmet yolunda yapacakları her türlü güzel ve yararlı çalışmaya katkıda bulunmayı asli bir vazife olarak kabul ediyoruz" şeklinde konuştu.

BİRLİKTE YAPACAĞIZ

Başkan Karalar ise Seyhan'ın önemli sorunları olduğunu ve bu sorunların biran önce çözülebilmesi için Valilik ile uyum içerisinde çalışacaklarının altını çizdi. Karalar, "Sayın Valimizin ziyareti bizi çok mutlu etmiştir. İlçemizin önemli sorunları var ve bu sorunların biran önce çözülmesi gerekli. Gerek Valilik, gerek Kaymakamlık gerekse devletimizile diğer kurumları ile uyum içerisinde çalışıp Seyhan'a hak ettiği hizmeti getireceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yekvücut olup hizmet edeceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN