Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağ Koleji'nde okumak keyifli

Ünlü manken ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, mezun olduğu Çağ Koleji'ni ziyaret edip, Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan ile sohbet etti

Giriş Tarihi: 21.4.2014
Adana'nın seçkin eğitim kurumlarından Özel Çağ Koleji, çok ünlü iki ismi ağırlamanın keyfini yaşadı. Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ile ünü ülke sınırlarının dışına taşmış olan manken-oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, mezun oldukları okulu gezip eski günlerini anımsadı. İki ünlü ismi ağırlamanın sevincini yaşadığını söyleyen Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, "Okulumuz mezunları olan Suzan Sabancı Dinçer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un başarılarıyla gururlanıyoruz. Kendilerini okulumuzda ağırlamaktan mutluyuz" dedi. Çağ Koleji'ne geldiğinde duygusal anlar yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ile Suzan Sabancı Dinçer, kendileriyle yakından ilgilenen Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan'a teşekkür etti. Okul idaresi ve öğretmenlerle hasret gideren, öğrencilerle sohbet eden Tatlıtuğ ile Dinçer, "Çağ Koleji gerçekten müthiş bir eğitim yuvası. Nerede bir Çağ mezunu görsek hemen tanışmak, sohbet etmek geliyor içimizden. Çünkü Çağ'lı olmak gerçekten bir ayrıcalık. Her yönü ile çağdaş, modern bir eğitim yuvası olan Çağ Koleji'ni bugünkü haline getiren yönetime teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

MUHTEŞEM BİR KAMPUS
Birbiri ardına çevirdiği dizilerle herkesin gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ, Çağ Koleji'nin uluslararası standartlarda bir eğitim yuvası olduğunu vurgulayarak, "Çağ'dan mezun olmanın keyfini her zaman yaşıyoruz" dedi. Akbank'ın "Ekonominin Kahramanı Çocuklar" adlı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde öğrencilere tasarrufla ilgili bilgiler aktaran Suzan Sabancı Dinçer de, "Muhteşem bir kampus ve altyapıya sahip bir okulda eğitim görüyorsunuz. Çağ Koleji'nin bugünkü halini görünce bir Adanalı olarak gurur duydum" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağ Koleji'nde okumak keyifli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN