Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hizmetlerimiz devam edecek

Mahalle ve köylere yaptığı teşekkür gezilerini sürdüren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Yeni dönemde yarım kalan hizmetler bitecek, yeni projeler hayata geçecek" dedi

Giriş Tarihi: 26.4.2014
Adana merkezde yaptığı başarılı çalışmalarla partisinin tek kazanan Belediye Başkanı olan Mahmut Çelikcan, köy ve mahallelere yaptığı teşekkür gezilerini sürdürüyor. Son olarak Misis, Geçitli, Abdioğlu, Çelemli, Solaklı köylerinde vatandaşları ziyaret ederek verdikleri destek için teşekkür eden Başkan Çelikcan, "5 yıl boyunca yaptığımız hizmetleri beğenip bir dönem daha bize yetki verdiniz. Şimdi hep birlikte Yüreğir'imizi Adana'nın en gözde ilçesi yapmaya gayret edeceğiz" dedi. Yüreğir'in konumu itibari ile dünyanın en verimli ovalarından birine sahip olduğunu belirten Başkan Mahmut Çelikcan, "Bu zenginliğimizi en iyi şekilde kullanmalı ve değerlendirmeliyiz" dedi. Köylerde yaşayan vatandaşların bilinçlenmesi için bilinçlenmesi gerektiğini belirten Çelikcan, "Yeni dönem hedeflerimizden biri köy konağı yapmak. Çok amaçlı köy konaklarında toplantı odaları mesleki eğitim kursları olacak şekilde dizayn edilecek. Böylece üreticilerimize tarıma yönelik eğitim seminerleri verilecek ve daha iyi ürün almaları sağlanacak" diye konuştu.

20 YILDAN FAZLASINI YAPTIK
İlçeye bağlı köylerde yol çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığını, eksik kalanların ise bu dönemde bitirileceğini belirten Çelikcan şunları söyledi: İlk dönemimizde 20 yılda yapılan yol çalışmasından fazlasını gerçekleştirdik. Yine de eksiklerimiz var. Bunlar da en kısa zamanda tamamlanacak. Vatandaşımızı tozdan, çamurdan kurtarmaya kararlıyız" Başkan Çelikcan, Yüreğir halkının Kültür ve Taziye Evleri ile de bu dönemde tanıştığını vurgulayarak, "Bizden kim hizmet isterse imkanlarımızın el verdiği ölçüde partili partisiz herkesin ayağına gideceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmetlerimiz devam edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN