Dünya Polistren Grup öncülüğü bırakmıyor

Giriş Tarihi: 30.4.2014
Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde (AOSB) kurulu tesislerinde dış cephe kaplamasından arı kovanına, iç cephe ürünlerinden fide viyolüne kadar birbirinden farklı alanlar için üretim yapan Dünya Polistren Grup, 2014 yılı hedeflerini açıkladı. Hızlı ve eksiksiz olarak, uygun fiyat ve kaliteli anlayışı ile çalışmayı kendine ilke edinmiş olan Dünya Polistren Grup, 2014 yılının ilk çeyreğinde de yine sektörde belirleyici firma oldu.

ENTEGRE KURULUŞ

Dünya Polistren Grup, polistren ürünlerde uzmanlaşan ve bu konuda yatırımlarına devam eden, birçok sektöre kaliteli ve bol çeşitli hizmet veren, hammadde ve yarı mamul tedariki sağlayan, alanında Türkiye'de lider firmalardan biri. Alanında uzman personeli 7 bin 500 metrekaresi kapalı olmak üzere 10 bin metrekare alanda EPS ön şişirme, EPS enjeksiyon, EPS blok, EPS kesim hattı ve ayrıca Karataş yolu üzerinde 7 bin 500 metrekaresi kapalı olmak üzere 15 bin metrekare alan üzerine kurulu tesisinde XPS ve EPS dekoratif kesim makineleri, dış cephe kaplama makinelerinden oluşan entegre bir kuruluş olarak dikkat çekiyor.

KOLAYLAŞTIRAN ÜRÜNLER

Kurulduğu 2001 yılından bu yana sürekli farklı sektörler için üretim yapan ve alanında önemli bir yere yerleşen Dünya Polistren Grup'un Kurucu Genel Müdürü Bülent Kunt, "Dünya Polistren Grup olarak dekoratif yapı malzemeleri, yalıtım, ambalaj ve arıcılık gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Yurt içinde ve dışında birçok noktada Dünyanın ürünleri tüketicilerle buluşuyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla bilinmeyen ve tanınmayan, ancak hayatın her alanında yer bulan, polistrenden mamul yenilikleri dünyaya taşıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya Polistren Grup öncülüğü bırakmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN