Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MELİH ABİ: Plakasız hurda araç tedirginlik yaratıyor

Giriş Tarihi: 30.4.2014
Adana'nın Yüreğir ilçesinden bir şikayet aldım. Okurumuz yolun kenarına bırakılmış fotoğrafta görülen hurda araç ile ilgili şikayetini dile getirdi. Diyor ki; "Atakent Mahallesi Afet Evleri Caddesi üzerinde yolun kenarına bırakılmış bir hurda araç var. Aracın plakası bile yok. Belki de bırakanlar özellikle sökmüş olabilir. Buradan geçen araçlara kaza tehlikesi yaratıyor. Çünkü yolu daraltıyor. Adeta korsan araba kenarda öylece uzun zamandan beri duruyor. Küçük çocuklar oyun oynamak için aracın çevresinde dolaşıyorlar. Bir yerleri kesilebilir. Bizler aile bireyleri olarak çocuklarımız orada oynarken tedirgin oluyoruz. Lütfen bu aracın kaldırılması yönünde çalışmalar yapılsın. Biz veliler rahat edelim." Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Umarım hurda araç bulunduğu yerden kaldırılır.

GÜLMECE
Temel, bilişim sektöründe çalışan bir firmaya iş başvurusu yapmış. Firma yetkilileri önce bir bilgi testinden geçmesi gerektiğini söylemişler ve ilk soruyu sormuşlar: "İnternet ne demektir?" Temel düşünmüş, taşınmış ve: "İşe ciremedum temektur."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MELİH ABİ: Plakasız hurda araç tedirginlik yaratıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN